На Закарпаття везуть ще трьох загиблих захисників країни

Опубліковано:

Сьогодні на Закарпаття прибуває “вантаж 200” – борт з тілами трьох наших загиблих бійців АТО має приземлитися в аеропорту Ужгорода, – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

На рідну землю прибудуть капітан Микола Будз (з села Чорнотисово Виноградівського району), молодший сержант Олександр Ігнатишин (з Міжгір'я) та сержант Павло Стець (з Мукачева). Усі – вояки 128-ї бригади.

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль висловлює співчуття рідним і близьким загиблих, а також їхнім бойовим побратимам.

Керівник області зазначив: “Живемо в страшний час – замість того, аби радіти успіхам молодих і сильних людей, синів нашої землі, змушені їх ховати і оплакувати. Ми всі разом сподіваємося, що весь цей жах скоро скінчиться, а тим часом маємо згуртуватися – щоби вистояти, щоби перемогти. Щиро співчуваємо родинам наших хлопців, розуміємо, що ніхто не в силі полегшити їм біль втрати, водночас робитимемо все, аби сім'ї відчували підтримку і увагу. Тримаймося! І – завжди пам'ятаймо тих, хто віддав життя за Батьківщину, її вибір і свободу”.
“Герої не вмирають! І ці слова абсолютно слушні, якщо наші воїни залишаться в наших серцях і в нашій пам'яті, а тільки так і має бути” – сказав Василь Губаль.
Ховатимуть бійців в районах, де вони проживали. Загалом за час проведення АТО на Сході України загинуло більше тридцяти закарпатських військових.


Про Захід