Відпочинок за пляшкою закінчився трагедією

Опубліковано:

 Почалося все з того, що двоє знайомих вирішили вечері трохи відпочити за пляшкою, а закінчилося трагедією. Під час застілля приятелі по чарці почали мірятись силою, пережимаючи один одному руки, як в армреслінгу. Однак це чомусь роздратувало одного зі “спортсменів”, 32- річного Юрія. Недовго думаючи, нетверезий чоловік схопив стілець та вдарив ним господаря помешкання, а далі став добивати лежачого.

Переконавшись, що жертва не піднімається, зловмисник покинув місце скоєння злочину, а потерпілий через деякий час помер від отриманих тілесних ушкоджень. Декілька днів вбивця переховувався від працівників міліції, але тячівські оперативники знають свою справу, тож Юрій, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за нанесення тілесних ушкоджень, був затриманий.

Як повідомляє в.о. начальника Тячівського РВ УМВС Василь Поковба, фігуранту справи пред'явлено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.121 Кримінального кодексу України (нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого), санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років, повідомляє Іван Філіп, Тячівський РВ УМВС.


Про Захід