В Ужгороді покажуть “Путінські ігри”

Опубліковано:

 23 листопада, о 18:00, у виставковому центрі “ILKO” (вул. Кошицька, 28)в рамках фестивалю “Docudays UA” відкривається фото-виставка одного з найвідоміших фотографів-документалістів України Олександра Глядєлова, присвяченої подіям на Майдані у 2013-2014 рр.

Потому відбудеться демонстрація фільму “Путінські ігри” (реж. Алєксандр Ґєнтєлєв).
Вперше за всю історію Зимових Олімпійських ігор змагання проводять на субтропічному курорті. “Сочі 2014” за витратами на підготовку – найдорожча Зимова Олімпіада, яка б'є всі рекорди за масштабами корупції та манії величі.

Для прикладу, на будівництво 45-кілометрової дороги до Олімпійського селища були витрачені такі кошти, за які цю дорогу запросто можна було б вкрити золотом або вимостити чорною ікрою. Режисеру Алєксандру Ґєнтєлєву вдалося поговорити з багатьма ключовими фігурами – від мера міста Сочі та корумпованих підрядників, сенаторів і лобістів, до президента Олімпійського комітету Росії.

Ці розмови допомогли авторові продемонструвати, що підготовка цієї Олімпіади є відчутною екологічною загрозою та історією про величезне розкрадання грошей.
Тривалість фільму – 90 хвилин.

 


Про Захід