Як на Виноградівщині сплачують єдиний соціальний внесок

Опубліковано:

У січні-жовтні 2014 року платники податків Виноградівського району перерахували 172 млн 982 тис. гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Про це повідомляє заступник начальника ДПІ у Виноградівському районі Наталя Піцул .

За її словами, надходження внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування цьогоріч майже на 11 млн 669 тис. гривень більші, ніж за аналогічний період минулого року. “Сумлінне ставлення платників внеску до виконання своїх зобов'язань заслуговує на повагу і вдячність громади. Сплачуючи свої зобов'язання з єдиного соціального внеску підприємства забезпечують виплату пенсій пенсіонерам, надають своїм працівникам належні соціальні гарантії – захист на випадок безробіття, тимчасової втрати працездатності тощо”, – підкреслює посадовець.

Нагадаємо, що єдиний внесок розподіляється Державною казначейською службою України автоматично за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування та перераховується за призначенням – на рахунки фондів загальнообов'язкового державного соціального та пенсійного страхування.

Також зауважимо, що урядова Концепція реформування податкової системи передбачає зниження ставок ЄСВ.

За матеріалами ДПІ у Виноградівському районі


Про Захід