Губаль не задоволений вибором міської ради

Опубліковано:

Принаймі такий висновокможна зробити з коментаря голови ОДА:

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль прокоментував події в Ужгородській міській раді, де у четвер, 20 листопада, було призначено нових секретаря ради, відтак і виконувача обов'язків міського голови, його заступників та змінено склад виконавчого комітету.
“Ужгородська міська рада підтвердила свою схильність до формування ситуативної більшості на основі кон'юнктурних домовленостей задля поділу посад” – зазначив голова ОДА.
Керівник області наголошує: “Що ж – маємо те, що маємо. І маємо, як закарпатці, й власну оцінку Ужгородської міської ради і подій у ній. Водночас обласна влада визнає: ми повинні шукати діалог із владою обласного центру для співпраці у важливих для Закарпаття і Ужгорода справах – адміністративних, господарчих, у підготовці до зими тощо. Й очікуємо на конструктив з боку нової влади міста”.
“Повторюся: я вважаю ці події сигналом для громади, яка активніше повинна брати участь у процесах в місті, а передовсім – у виборах, аби привести до влади гідних і відповідальних людей” – сказав Василь Губаль.
Він наголошує: “Сподіваюся, що політична сфера міста пройде потрібне їй “оздоровлення” й у майбутньому за життя обласного центру відповідатимуть люди, варті довіри ужгородців. Тож бажаю місту вивчити цей урок і щоби цю раду, яка, на жаль, не запам'ятається ужгородцям системною роботою на користь громади, змінила спільнота людей, які вболівають за інтереси Ужгорода, а не свої власні.
Громаду ж закликаю контролювати владу в Ужгороді, як, власне, й в області.
Прес-служба Закарпатської ОДА


Про Захід