На розі вулиць Київська-Грушевського у Рівному чоловік на “Ланосі” збив пішохода. Потерпілий переходив дорогу на зелене світло.
Пригода сталася вчора, 29 листопада, ввечері. Після скоєного водій з місця події втік. У 39-річного пішохода діагностували закриту ЧМТ, забої і розсічення голови. Рівнянина госпіталізували до міської лікарні, повідомляє .
Через півтори години поліції стало відомо про ще одну ДТП поблизу с. Бармаки. Той же водій на “Ланосі” виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з іномаркою. Та, за інерцією, в'їхала у “Мерседес”.

У результаті аварії ніхто не постраждав. Водіям вдалося затримати винуватця, але згодом той попросився “у кущі” звідки втік у поле.

Зі слів керманичів, винуватець ДТП був нетверезим. Як з'ясувалося згодом, “Ланос” належить 34-річному селянину. Його збиралася продати 37-річна жителька Великого Олексина.
