Василь Губаль пропонує, аби керівників комунальних підприємств спочатку обговорили депутати

Опубліковано:

 На чергову сесію Закарпатської обласної ради голова облдержадміністрації виносить пропозицію відтепер проводити обговорення і затвердження кандидатур керівників комунальних закладів області депутатським корпусом.
Тобто, щоби призначення відповідальних осіб затверджувалися представниками громади – депутатами.
Про це на черговому пленарному засіданні сесії поговорять вже у п'ятницю, 21 листопада.
Василь Губаль уже запропонував таку практику громадам в районах – щоби керівників комунальних закладів (до прикладу, шкіл, садочків і амбулаторій) так само затверджувати на місцевих сесіях – у районах, містах і селах.
“Нехай депутатські корпуси на місцях “проведуть” кандидатури керівників через сесії й визначать людей, яких прийме громада й які зможуть працювати на її користь. Я запрошую: зробімо це, не очікуючи офіційного запровадження децентралізації, а вже діймо в її руслі, посилюймо місцеве самоврядування, звикаймо до цього. Таку практику закон про місцеве самоврядування не забороняє. Так люди так люди, зокрема, більше знатимуть про тих, кого пропонують голови РДА на керівників закладів. Процес стане відкритішим. Побачмо, як це діятиме на місцях. Пропозиція з нашого боку – є” – зазначає голова обласної державної адміністрації.

Прес-служба Закарпатської ОДА


Про Захід