“Дорогі” дзвінки: на Закарпатті продовжують діяти телефонні шахраї

Опубліковано:

 Вчора протягом дня до Ужгородського міськвідділу міліції надійшли два звернення громадян, які постраждали від рук саме таких пройдисвітів.
Телефонні шахраї розвели ужгородок на 25 тисяч гривень

В першому випадку зловмисник зателефонував 51-річній жительці Сумської області з прихованого номера телефону. У телефонній розмові шахрай повідомив, що у сина потерпілої проблеми, а для їх вирішення потрібно переказати гроші на картковий рахунок, номер якого повідомив пройдисвіт. При цьому наполягав, що у жынки мало часу, та щоб вона про це нікому нічого не казала.
Потерпіла зробила все те, що вимагав у неї зловмисник – поспіхом зібрала всі свої заощадження в сумі 15 000 гривень та перерахувала їх через термінал одного з відомих банків. А коли повернулася додому та побачила сина. З'ясувалося, що син потерпілої навіть з дому не виходив, у нього усе в порядку, і ніяких проблем він немає. Тоді потерпіла звернулася за допомогою до міліції.
Другою жертвою “телефонного” шахрая стала 34-річна ужгородка. Вже при розмові з правоохоронцями потерпіла розповіла, що 14 жовтня цього року, обідньої пори з номеру одного з мобільних операторів на їй мобільний телефон, зателефонував невідомий чоловік, який назвався працівником слідства. Про те, якої саме структури не вказав. При розмові з жінкою незнайомець повідомив, що її син потрапив в біду, а для непритягнення його до кримінальної відповідальності негайно потрібно перерахувати 10 000 гривень на вказаний ним номер рахунку.
Як і в першому випадку, потерпіла не перевірила отриману від пройдисвіта інформацію, а відразу зібрала заощадження і через найближче відділення банку перерахувала гроші на рахунок, якій повідомив шахрай в телефонній розмові. Лише після того, як виконала вимоги зловмисника, вона здогадалася зателефонувати синові. Він був здивований розповіддю схвильованої матері та повідомив, що у нього усе в порядку, і ніяких проблем він немає. Тоді ужгородка звернулася за допомогою до міліції. Особа зловмисника встановлюється, пише Діана Дорогій, Ужгородський МВ УМВС.


Про Захід