В Ужгороді проведуть акцію «Запали свічку»

Опубліковано:

22 листопада 2014 року о 14.00 поблизу будівлі управління СБУ розпочнеться віче в честь поминання жертв Голодомору 32-33 років. До 81-их роковин з часу геноциду української нації націоналісти проводитимуть ряд заходів з вшанування жертв однієї з найбільших трагедій української нації.

Закарпатські націоналісти закликають всіх свідомих краян та гостей міста Ужгорода долучитись до акції “Запали свічку”, що відбудеться о 16.00 на площі Театральній. Після чого на перехресті вулиць Августина Волошина та Корзо традиційно викладатиметься лампадками напис: ” ГОЛОД”.

Кожен українець повинен свято берегти пам'ять про смерті невинних українців. Адже це геноцид нації, коли комуністичним апаратом знищувалась велика нація. Тепер Росія поновлює свої імперіалістичні амбіції, тому навколо своєї історії, навіть такої трагічної націоналісти також обєднують свої сили проти ворогів народу.

На завершення заплановано о 17.00 показ історичного фільму присвяченого Голодомору – “Голод 33” у приміщенні лялькового театру “Бавка. 


Про Захід