Тепер на Тячівщині є повноцінний волонтерський центр

Опубліковано:

 Його створили за ініціативи Тячівської райдержадміністрації.

Посадовцем, що погрожував тячівським волонтерам, виявися військовий майор
Як інформує місцевий портал Tyachiv.com.ua, роботою центру керує активіст-майданівець, колишній афганець, радник голови Тячівської РДА Богдан Колодницький. Також тут щоденно працюватиме мати учасника АТО Вікторія Роман.

– Зараз державу на сході захищають кращі сини України. Наша мета єдина – перемогти. Тому Тячівщина не може стояти осторонь усіх цих подій. Тим більше, що багато наших земляків воюють у зоні АТО. Варто зазначити, що волонтерством ми займаємось вже давно, від самого початку подій на сході, але дійшли спільної думки, що треба координувати наші дії, як це робиться по всій країні, – розповів Богдан Колодницький.

Наразі волонтери центру зосереджують увагу на адресній допомозі військовим у зоні АТО. А на майбутнє планують також подбати про реабілітацію та вирішення побутових проблем бійців, які повертатимуться з війни.
Волонтерський центр розташований по вулиці Пролетарській, 2 (у дворі позаду районного центру зайнятості).

Відтепер кожен охочий допомогти українським військовим, які воюють у зоні АТО, може з 9 до 17 години звертатись до Центру, приносити теплі речі, продукти харчування та інші необхідні речі для бійців. Будь-яка допомога для них буде доречною. А для грошових внесків небайдужих громадян створено благодійний фонд “Горгани”. Його реквізити:
Код 39430815
р/р 26008300527100
МФО 312356 АТ “Ощадбанк”
Контактний телефон центру: 0680911001


Про Захід