В ужгородських школах знищено майже все для військової підготовки

Опубліковано:

Умов для повноцінного відновлення у школах Ужгорода предмету “Захист Вітчизни” (“Допризовна підготовка юнаків”) зараз не так багато – про це у коментарі журналісту газети “Закарпатська Правда” повідомила начальник управління освіти Ужгородської міської ради Оксана Бабунич.

Зокрема, вона назначила: “Десять років тому ми в усіх школах втратили тири для стрільби, зброю, смуги перешкод, весь потрібний інвентар. Тепер вони потребують відновлення”.

За словами Оксани Бабунич, відповідних коштів у бюжеті на цей рік не закладено.

“Ми можемо відновити, наприклад, тири, – зазначила Оксана Бабунич. – Ось у ЗОШ №12 у підвалі залишилося хороше стрільбище. Правда, його залило водою, але це реально відновити. Так само можна відновити тир у ЗОШ №20. Але з іншим проблема. Всі автомати та гвинтівки віддали у військкомат. А якщо вони десь залишилися, то старі – як то кажуть, уже не відповідають вимогам часу. Те саме можна сказати й про надання медичної допомоги. Демонстраційна аптечка з усім необхідним є в кожній школі, але практичні матеріали, як ось бинти, купували учні за власні кошти”.

Про Захід


Про Захід