Депутати Ужгорода не поділили посади?

Опубліковано:

Сьогодні, 14 листопада, в Ужгороді мало продовжитися засідання 26 сесії міської ради. Втім його перенесли на понеділок, 17 листопада. Про це оголосив секретар міськради Віталій Семаль.

Офіційно у залі зібралося до 26-29 депутатів (цифра мінялося залежно від того, хто виймав і вставляв свої картки). Хоча на око міських обранців у залі фізично було більше. Деякі з депутатів просто не до кінця вставили картки у систему “Рада”. Для проведення сесії та прийняття рішень потрібен щонайменше 31 голос.

На початку Віталій Семаль грозився оприлюднити імена “відсутніх” депутатів, у тім так цього і не зробив.

За інформацією Про Захід, причиною такої деструктивної поведінки депутатів є банальна сварка за посади.

Як відомо, наразі вакантною є посада першого заступника міського голови. Також можна провести ротацію інших заступників. За політичними чутками, на посаду першого заступника міського голови розглядалася кандидатура депутата, що потрапив до ради як представник Партії регіонів – Віктора Феєра. 

Час домовлятися серед депутатських груп наразі є до понеділка.

До слова, сьогодні у сесійній залі не було екс-секретаря Ужгородської міської ради Віктора Щадея та заступника Ужгородського міського голови Ярослава Шафаря, якого ужгородська “Свобода” звинувачує в організації звільнення попереднього секретаря ради.

Про Захід


Про Захід