Іршавчани збирають кошти на джип для бійців на Сході

Опубліковано:

 Волонтери з Іршавщини намагаються купити для бійців АТО джип Grand Сherokee. Сьогодні питання стоїть гостро, адже бійці повідомили, що машина їм потрібна вже.

Один із волонтерів уже вніс завдаток сумою в 500 доларів.

– Машину потребують розвідники, адже пересуватися потрібно постійно й швидко. Зараз ми працюємо над тим, щоб у найкоротший час доставити джип бійцям, – розповів волонтер з Іршавщини Віталій Світлик. – Ціна машини 1500 доларів, поки що дано завдаток, але ми активно шукаємо спонсорів, небайдужих підприємців. Тиждень тому ми вже відправили машину з Австрії тієї ж марки у Дебальцево.

Машина з Чехії в належному стані й повністю справна, наразі її переправляють в Ужгород. Щоб забрати джип, волонтери терміново шукають спонсорів, адже їм потрібно зібрати ще 1000 доларів у найкоротший час.

Нагадаємо, що нещодавно учні Іршавської гімназії збирали харчі та теплий одяг для бійців у зоні антитерористичної операції. Всю зібрану протягом “Тижня милосердя” допомогу діти передали волонтеру Віталію Світлику для відправки бійцям закарпатської 128-ї гірсько-піхотної бригади.

Голос Карпат


Про Захід