Хто очолив Воловеччину?

Опубліковано:

У четвер, 13 листопада, у Волівецькій РДА голови Закарпатських ОДА і облради Василь Губаль та Володимир Чубірко представили нового керівника району, – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА. За розпорядженням Президента України обов'язки голови Воловецької РДА виконує Олег Ціник.

Вітаючи представників Воловеччини, голова ОДА передовсім подякував колишньому голові РДА Михайлові Попеличу, який узяв відповідальність за район у непростий час – одразу після Революції Гідності. Михайло Андрійович, своєю чергою, висловив вдячність колективу РДА, селищним і сільським головам за співпрацю. Василь Губаль закликав попереднього і нового керівників району співпрацювати, адже зараз час об'єднуватися в інтересах громади.
Водночас керівник краю акцентував: “Воловеччині є над чим працювати – й у владі, і в громаді, і на місцях, у школах, садочках і амбулаторіях. Район потребує кадрових змін – необхідні такі зміни, які дозволять не бути статистами, “перекладати папірці”, а здійснювати реформи”.

Олег Ціник у своєму виступі наголосив – чекає на підтримку громади і представників місцевого самоврядування. “У час, коли наші хлопці воюють на Сході, ми тут, на Заході, не можемо собі дозволити чвари. Ми повинні об'єднатися для нашого верховинського краю – діяти разом. Один в полі не воїн!

Лише спільно подолаємо негаразди, що є на нашому шляху, й розвиватимемо Воловеччину”. Керівник району повідомив, що особливу увагу приділить освіті, у тому числі і дитячо-юнацькому спорту, аби протидіяти підвищенню кількості правопорушень серед неповнолітніх, що спостерігають зараз. І наголосив: Воловеччина потребує нагальних змін у лісовій сфері, адже, розвиваючи туризм, що перспективний для цього краю, не можна дозволити, щоби в лісовій сфері було таке неподобство, як досі.

Голова районної ради Іван Щербей, вітаючи нового колегу на посаді голови району, закликав депутатів, представників місцевого самоврядування “підтримати, підставити плече новому керівнику, й діяти разом для рідної Верховини”.

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко зазначив, що в складній ситуації, які ми маємо і області і в країні, слід діяти спільно й ефективно: “У час, коли триває війна, треба провадити боротьбу й на місцях – передовсім з корупцією. Прямуємо до децентралізації влади, й, певно, керівники, яких зараз представляємо, є останніми з призначених, далі ж все відбуватиметься через вибори”. “Ще закликаю всіх керівників на місцях приймати ті рішення, яких потребує громада, чути її – слід припинити поділ на два “світи”: світ мешканців району, і світ влади в кабінетах, і діяти в інтересах людей” – сказав Володимир Чубірко.

Василь Губаль, звертаючись до активу району, акцентував, що на край чекає медична реформа, яку варто впроваджувати лише на засадах потреб регіону, й керівництво області очікує на пропозиції – медиків, громадських активістів, місцевого самоврядування Воловеччини. Що ж до освіти, голова ОДА попросив припинити у галузі “політичну практику” – коли директори шкіл виконують партійні завдання замість того, аби опікуватися роботою. Василь Губаль запропонував погоджувати призначення керівників районних закладів на сесіях районної ради – тобто, узгоджувати з представниками громади.

Також обласна влада попросила представників влади району приділити особливу увагу родинам учасників АТО й співпрацювати з волонтерами, які допомагають війську. “Дуже би хотілося, аби наші захисники не переживали, як справи у їхніх сімей, а були спокійні за рідних” – сказав Василь Губаль.

Відтак він запросив представників району активніше працювати з міжнародними партнерами – розробити проект, корисний району (чи то в сільському туризмі, чи в інфраструктурі, екології) для захисту у грантових програмах. Голова ОДА повідомив про стратегію. яку зараз впроваджуватиме область – стосовно енергозаміщення, яке дозволить позбутися потреби в російському газі, наголосивши, що це питання, ніби суто енергетичне, зараз є й справою патріотизму. Насамкінець керівник області закликав правоохоронців подолати корупцію. яка присутня в їхніх структурах, і діяти винятково для людей. Власне, це стосується усієї влади Воловеччини – наголосив Василь Губаль.

ДОВІДКОВО. Ціник Олег Омелянович народився 27 січня 1983 року в с. Гукливий Воловецького району. У 2005 році закінчив УжНУ, здобувши кваліфікацію юриста. Трудову діяльність розпочав із посади юрисконсульта підприємств, а з 2006 по 2012 року очолював Жденіївське дочірнє підприємство ЛОК “Форель” закритого акціонерного товариства “Закарпаттурист”. До цього призначення провадив підприємницьку діяльність. Одружений, виховує сина.


Про Захід