На Берегівщині хочуть люструвати суддів

Опубліковано:

 11 листопада перед будівлею Берегівського районного суду відбулася демонстрація з вимогами справедливого рішення суддів.

На будівлі активісти розвішали плакати із закликами: “Набридло! Терпіли, так не можна далі жити”, “Зупинимо корупцію у судах” тощо. На вагах Феміди, що розташовані на воротах суду, з'явилися папірці, що зображували гроші.

Також на одному з плакатів повідомлення, що збирається інформація на суддів, “які на думку громадян виносили чи виносять неправосудні рішення” і подано номер телефону.

Як повідомили організатори акції, вони захищають людину, яку п'ять місяців тому затримали, на їхню думку, несправедливо. Нині відувається чергове судове засідання – але у справі нема жодного прогресу, – про це повідомляє видання “Карпатойо”.

Подібна акції відбулася у Берегові 12 вересня – біля Берегівського районного суду Всеукраїнська правозахисна організація “Об'єднання Богдана Хмельницького” влаштувала акцію проти несправедливого вироку, як на їхню думку, щодо закарпатця Івана Чедрика.

Іршавчанина звинувачують у тому, що він нібито стріляв з мисливської рушниці у людину, яку навіть не знає. При чому робив це нібито з власного автомобіля, на ходу. Але доказів, стверджує сторона закарпатця, нема жодного. Івану Чедрику загрожує 7 років позбавлення волі. Саме таким є одне з рішень одного з судів, яке оскаржується.

Мукачево. нет 


Про Захід