В Мукачеві проведуть дні довкілля

Опубліковано:

 На берегах Коропецького каналу комунальні служби обрізають чагарники, в сквері позаду художньої школи встановили нові лавиці, а на вулиці Гоголя збираються висадити молоді магнолії. Закликають в міській раді і містян долучатись до днів довкілля та біля своїх будинків та магазинів прибирати опале листя.

Береги Коропецького каналу незабаром стануть чисті та доглянуті. Зараз тут зрізають чагарники та збирають сухе гілля докупи, аби потім вивезти для утилізації. А от на вулиці Гоголя зелені стане більше. Старі дерева тут зрізали. Натомість збираються посадити 24 молоді магнолії. Аби дерева тут прижились, на місця висадки підсипають родючий ґрунт. У сквері позаду художньої школи зелених насаджень вистачає, а от вільних лавиць не завжди було вдосталь.
Ситуацію вирішили виправити. Останні теплі дні осені комунальні служби в місті використовують по максимуму, тим часом в міській раді закликають і самих містян долучатись до прибирання. У міській раді кажуть: піклуватись про рідне місто – обов'язок не лише відповідних служб, а й кожного його жителя.


Про Захід