Рахівчани сплатили понад мільйон гривень військового збору

Опубліковано:





 За серпень-жовтень поточного року 220 юридичних осіб – платників податків, що перебувають на обліку в податковій інспекції Рахівського району, перерахували до Державного бюджету України 1 млн 17 тис. грн військового збору. Крім того, понад 44 тис. грн військового збору надійшло від 400 платників податків фізичних осіб – підприємців.

Нагадуємо, військовий збір було впроваджено з 3 серпня 2014 року. Ставка збору складає 1,5% від об'єкта оподаткування. Об'єктом обкладення військовим збором є доходи фізичних осіб без вирахування сум податку на доходи, єдиного внеску, страхових внесків до Накопичувального пенсійного фонду загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, а також сум податкової соціальної пільги. Під об'єктом обкладення цим збором слід розуміти дохід у зв'язку з відносинами трудового найму на підставі трудових та цивільно-правових договорів.

Державна податкова інспекція у Рахівському районі наголошує на необхідності відповідального ставлення до нарахування та сплати військового збору, адже недотримання законодавчих норм тягне за собою застосування штрафів та/або пені і адміністративну відповідальність.

 ДПІ У Рахівському районі


Про Захід