У Мукачівському військовому шпиталі пролікували трьохсот учасників АТО

Опубліковано:





У військовому шпиталі – закладі при Міністерстві оборони, що в Мукачеві – з початку бойових дій на території України надали медичну допомогу 299 учасникам АТО. Більшість із них – закарпатці, але тут допомагають і пораненим з інших регіонів України. Зараз стаціонарне лікування у шпиталі проходять 66 учасників АТО, – інформує прес-служба Закарпатської ОДА.

В яких умовах їх лікують, чи належно забезпечений шпиталь і який настрій у бійців – аби дізнатися це, у середу, 5 листопада, заклад відвідав голова Закарпатської ОДА Василь Губаль. Його супроводжували голова обласної ради Василь Чубірко, представники Закарпатського військового комісаріату та керівництва закарпатських військових частин.

Спілкуючись із пораненими, керівник краю запитував, чи влаштовують бійців умови в шпиталі, й що турбує. Першим поспілкувався із Тарасом, хлопцем із Львівщини, який отримав поранення на Луганщині, під селом Весела Гора. Зараз боєць лікує ногу і водночас намагається тримати себе в формі – займається з гантелями. І Тарас, й інші поранені запевнили, що умови у шпиталі добрі. Василь Губаль повідомив бійцям: учасники АТО після лікування можуть пройти реабілітацію у санаторіях області. Оздоровлення буде безкоштовним і сімейним, обласна влада внесла зміни у програму “Турбота”, аби забезпечити учасникам АТО належне їм по праву. Також керівник області запевнив, що тримає на контролі питання виділення землі учасникам АТО. Дещо складніше із покращенням житлових умов – наразі Закарпаття не отримує від держави цільові кошти для цих потреб, але область і далі звертається до Києва та вишукуватиме власні ресурси. Василь Губаль іще раз подякував бійцям за їх подвиг і наголосив: завжди чекає звернень з приводу будь-яких проблем, які турбують учасників АТО і їх рідних.

Голова облдержадміністрації оглянув приміщення шпиталю – палати, що, до слова, рясно прикрашені патріотичними малюнками, і санвузли, які, варто зазначити, значно покращили вигляд за останні тижні завдяки волонтерам.


Про Захід