На Світовому Форумі з розвитку демократії обговорюють ситуацію в Україні

Опубліковано:

З 3 по 6 листопада у Страсбурзі (Франція) проходить Третій Світовий Форум з розвитку демократії, в якому бере участь й ужгородський активіст Денис Ман.

Сьогодні делегації працюють у секціях з різним тематичним спрямуванням. За словами Дениса, майже у всіх секціях згадують про ситуацію в Україні: “Те, що відбувається у нашій державі, не залишилося непоміченим. Українське питання звучить дуже часто. Вчора, наприклад, було цікаве обговорення ситуації на Донбасі. Участь у ньому взяли росіяни, грузини й українці. Росіянин, який приїхав на Форум, закликав Раду Європи засудити його країну (!) за політику до нашої держави! Як на мене, це перша здорова думка на цьому Форумі озвучена саме росіянином”.

Основною темою нинішніх засідань була участь молоді у розвитку демократії на місцевому рівні. Учасники з різних країн обговорювали, як можна закликати представників влади до діалогів, аби ідеї відразу втілювалися в реальність. “Сьогодні в доповідях починає звучати слово “молодь”. Щоправда, поки говорять про заходи і проекти, про які я, наприклад, чую вперше. Ми маємо ще дуже багато попрацювати, аби участь молодих людей у державних процесах залишилася не просто словами. Тема, звісно, довга, але якщо хочемо зміни системи, треба змінювати ідеологію системи та її проповідників”, – розповів Денис Ман.


Про Захід