Юну закарпатку, яка втекла з дому, знайшли у її нового друга

Опубліковано:

 Виноградівські міліціонери знайшли 14-річну місцеву жителька, яка втекла з дому до незнайомця.
Як повідомили у Виноградівському РВ УМВС України в Закарпатській області, до райвідділу із заявою звернулась мешканка Виноградова про те, що її внучка пішла з дому і не повернулась.

“14-річна внучка, яка проживала з нею, пішла з дому і не повернулася. Місцезнаходження дівчини не відомо. Мобільний телефон внучки весь час знаходиться поза зоною досяжності”, розповіла жінка.

На розшук неповнолітньої було залучено оперативників карного розшуку та сектору кримінальної міліції у справах дітей Виноградівського райвідділу, які протягом кількох днів встановили місцеперебування втікачки.

“Як було встановилено, дівчина активно продовжувала спілкуватись з своєю подругою, якій повідомила, де на даний час знаходиться, і призначила зустріч з нею. Завдяки цьому міліціонери знайшли неповнолітню втікачку в одному з сіл Виноградівського району. Там неповнолітня проживала майже два тижні в свого нового приятеля, нікому про це не повідомивши”, поінформували у райвідділі.

Зі слів дівчини, вона спочатку подорожувала по Закарпатській області, а в одному з міст познайомилась з чоловіком, в якого і вирішила пожити деякий час.

“Наразі, втікачку повернуто додому, по даному факту триває перевірка”, – повідомили в міліції.

goloskarpat.info


Про Захід