У Чопі рятувальники “евакуювали” учнів та вчителів (Фото)

Опубліковано:

26 квітня на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у м. Чоп фахівці 7-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Закарпатській області провели для учнів та педагогів яскравий та пізнавальний захід в рамках громадської акції “Запобігти. Врятувати. Допомогти.” В ньому взяли участь і представники швидкої медичної допомоги.

Захід рятувальники почали з евакуації учнів та вчителів, де за задумом було два потерпілих. Для них медики надали кваліфіковану допомогу. Усього акцією було охоплено близько 250 учнів  1-11 класів.

Далі фахівці ДСНС нагадали присутнім вимоги правил безпеки життєдіяльності, яких необхідно дотримуватись у повсякденному житті. Зосередили увагу на порядку дій під час виникнення надзвичайних подій різного характеру, зокрема  при виникненні пожежі та виявленні підозрілих і вибухонебезпечних предметів минулих війн. Надзвичайники практично продемонстрували присутнім роботу по гасінню пожеж як вогнегасником, так і при прокладанні магістральної лінії.

Представники задіяних екстрених служб району розповідали учнівській молоді про заходи безпеки, методи надання невідкладної допомоги постраждалим. Діти отримали вичерпні відповіді на питання, які виникали в ході проведення громадської акції.

На згадку про себе рятувальники вручили присутнім тематичні листівки та пам'ятки на протипожежну тематику, дозволили всім бажаючи приміряти тепловідбивний костюм та посидіти у червоно-білому авомобілі рятувальників, повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області

Про Захід