Іршавські пожежники провели профілактичні бесіди в Ільниці

Опубліковано:

Більшість пожеж, що виникали на території області, завдали шкоди житловому сектору. Здебільшого причиною цих загорянь є необережність самих громадян у поводженні з вогнем або банальне незнання правил пожежонї безпеки у поводженні з електропобутовими чи обігрівальними приладами. Тож, аби нагадати мешканцям населених пунктів про правила безпеки життєдіяльності та навчити їх, як вберегтись від пожеж, 25 квітня фахівці Іршавського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області провели інформаційно-роз'яснювальні бесіди з населенням на території села Ільниця в якому мешкає близько 9 тисяч осіб, повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області.

На нараді, з якої вже традиційно розпочинаються подібні заходи, були присутні депутати сільської ради, представники навчальних закладів населеного пункту, керівник будинку культури та актив села. Після доведення до присутніх плану  проведення пожежно-профілактичного відпрацювання, рятувальники та інші учасники вирушили безпосередньо до місцевого населення.

Під час роз'яснювальної роботи, фахівці ДСНС нагадали громадянам про необхідність бути уважними у поводженні з відкритим вогнем, під час експлуатації електричних та інших побутових приладів. Крім того нагадали, що спалювання залишків сухої рослинності та сміття може призвести до масштабної пожежі, а також штрафних санкцій відповіно до Адміністративного Кодексу України.

Окрему увагу працівник ДСНС звертали на дотриманні заходів безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів часів минулих війн під час проведення весняно-польових робіт на присадибних ділянках та сільськогосподарських угіддях.

Для кращого засвоєння отриманої інформації, представники Іршавського районного відділу вручили громадянам тематичні пам'ятки з питань пожежної безпеки.

 

 

Про Захід