Трьох нелегалів затримали на українсько-словацькому кордоні

Опубліковано:

Протягом останньої доби, прикордонники Чопського загону завадили незаконному перетину кордону одним громадянином Вірменії та двома громадянами Сирії.

Так, коли сьогодні опівночі від словацьких колег надійшла інформація про фіксацію камерами спостереження руху невідомої особи вздовж лінії державного рубежу, військовослужбовці відділу “Великий Березний” негайно вислали на загрозливий напрямок групу реагування. Уже за півгодини пошукових заходів правоохоронці затримали 42-річного вірмена, який у пошуках кращої долі намагався незаконно дістатись Німеччини. Затриманого доставлено на відділ прикордонної служби “Великий Березний”  для з'ясування обставин правопорушення та притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.204-1 КУпАП “Порушення або спроба порушення державного кордону.

Тим часом, групу реагування було піднято і у відділенні інспекторів прикордонної служби “Оноківці”. Правоохоронці миттєво зреагували на спрацювання сигналізаційного комплексу, який сповіщав про можливу спробу порушення кордону. У ході патрулювання нарядом було виявлено пролаз у загороджувальному паркані та нечітку доріжку слідів у напрямку Словаччини. З метою всебічного прикриття лінії кордону, військовослужбовці одразу ж повідомили про це прикордонній поліції суміжної держави. Результатом спільних зусиль стало затримання словацькими колегами двох громадян Сирії, які мали намір нелегально потрапити до Євросоюзу.

Прес-служба Чопського прикордонного загону

Про Захід