ПАТ «Закарпатгаз» запровадило для клієнтів безкоштовний сервіс зворотнього зв’язку

Опубліковано:

З 10 квітня для споживачів природного газу Закарпатської області стала доступною послуга зворотнього виклику оператора контакт-центру – “Callback”. Відтепер усі наші клієнти можуть скористатися новим сервісом, який запроваджено в “Особистому кабінеті” споживача на сайті 104.ua.

Нова послуга – функція зворотнього виклику “Callback” – доступна усім клієнтам, які використовують веб-сервіс “Особистий кабінет” на сайті 104.ua. Вона дає можливість створити заявку на такий дзвінок з боку оператора контакт-центру. Цей спосіб стане у нагоді нашим клієнтам у випадках, наприклад, якщо лінія зайнята або перевантажена, споживач не може додзвонитися або бажає зробити дзвінок за рахунок контакт-центру ПАТ “Закарпатгаз”. 

“Пріоритетним напрямом роботи компанії є турбота про клієнта. Ми завжди намагаємося запровадити необхідні нашим споживачам сервіси, які спрощують зворотній зв'язок і, безперечно, є дуже зручними. Щодо послуги “Callback”:  у всіх мобільних операторів вхідні дзвінки безкоштовні, тобто наші клієнти не сплачуватимуть кошти оператору, – розповідає начальник управління клієнтського сервісу ПАТ “Закарпатгаз” Тетяна Королович. – Незважаючи на те, що наразі послуга тестується, вже є клієнти, які встигли скористатися новим сервісом”. 

Зворотній дзвінок замовити дуже просто: для цього необхідно увійти у власний аккаунт на сайті 104.ua та натиснути кнопку “Зателефонуйте мені” у нижній частині сайту. Оператор контакт-центру автоматично отримає заявку та зателефонує за номером телефону, який буде вказано клієнтом. Такий формат дзвінка для клієнтів газової компанії абсолютно безкоштовний. 

Нагадуємо: звернувшися до контакт-центру, можна отримати відповіді на запитання, консультацію з правил безпечного користування газом, дізнатись про стан особового рахунку, передати показання лічильника газу та багато іншого.  

ПАТ “Закарпатгаз” враховує всі побажання клієнтів і за можливості втілює їх “у життя”. Залишити побажання щодо покращення сервісу компанії наші клієнти завжди можуть, звернувшись до операторів контакт-центру за багатоканальними номерами телефонів (0312) 48 83 04 та (067) 01 03 104 з 8.00 до 20.00 за к. ч., інформує прес-служба ПАТ “Закарпатгаз”.

Про Захід