Свалявські рятувальники провели спільні навчання з медиками, поліціянтами та бригадою РЕМ

Опубліковано:

13 квітня на території ТОВ “Форшнер-Україна”, що в селі Сусково, Свалявського району, відбулись спільні пожежно-тактичні навчання працівників підприємства, пожежно-рятувальних підрозділів та інших служби життєзабезпечення.

Головна мета таких навчань – відпрацювання професійних навичок та оперативності реагування у разі виникнення пожежі на подібних об'єктах промисловості, взаємодія із місцевими аварійними та відновлювальними службами, а також порядок евакуації персоналу з небезпечної зони.

Участь у навчаннях взяли: працівники ТОВ “Форшнер-Україна”, особовий склад 9-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Свалява, медики швидкої допомоги, аварійна бригада РЕМ та оперативна група Свалявського підрозділу поліції

За сценарієм, через коротке замикання загорівся склад готової продукції. Про це були повідомлені пожежно-рятувальні підрозділи, які негайно виїхали за адресою виклику. Вже на місці бійці ДСНС провели розвідку пожежі та здійснили евакуацію працівників, що знаходились в приміщенні. Через сильне “умовне” задимлення вони не могли самостійно вибратися на зовні. Одночасно здійснювалися гасіння пожежі та захист від поширення вогню на сусідні приміщення. Травмованим надавалася допомога лікарями швидкої допомоги, які також прибули за умовним тривожним викликом.

У ДСНС України у Закарпатській області

Про Захід