Відбудеться 5-й Міжнародний фестиваль “Музика без кордонів”

Опубліковано:

З 20 по 30 квітня у Закарпатській обласній філармонії пройде 5-й Міжнародний фестиваль “Музика без кордонів”. У рамках заходу заплановано п'ять оригінальних концертних програм за участі колективів філармонії та запрошених артистів. Особливо інтригуючим обіцяє стати відкриття фестивалю, яке відбудеться 20 квітня о 18.30 за участі гостей з Італії – уродженки Закарпаття, відомої оперної співачки Георгіни фон Бенци (сопрано) та диригента Марка Де Просперіса.

Знана у багатьох країнах світу оперна діва вперше виступить на ужгородській сцені. Свою творчу кар'єру Георгіна фон Бенца починала в Німеччині, була солісткою Баварської опери в Мюнхені, співпрацювала з багатьма всесвітньо відомими співаками, зокрема Ренатою Скотто та Лучіано Паваротті. Її приймали на оперних сценах Італії, Іспанії, Німеччині, Австрії, Фінляндії, Данії, Голландії, Ірландії, Швейцарії, Південній Америці, Бразилії, Канаді, Японії, Китаї. Особливий успіх принесла виконавиці роль Аїди з однойменної опери Дж.Верді на сцені Римської опери.

Не менш визначною є і постать Марко Де Просперіса. З 1990 по 1998 рік він був диригентом оперного театру в Граці (Австрія), де відзначився майстерними постановками опер “Аїда”, “Ріголетто”, “Травіата”, “Паяци”, “Сільська честь”, “Тоска ” та ін. Є володарем мистецької премії  уряду Австрії, має велику дискографію, отримує багато запрошень як диригент і піаніст з різних куточків світу. У творчій біографії Марка Де Просперіса є досвід співпраці з такими видатними оперними зірками, як Пласідо Домінго, Рената Скотто, Франко Бонісольї, Лучано Паваротті.

У програмі “Gala Liriсa Opera italiana” Георгіна фон Бенца виконає популярні арії і сцени з опер Дж.Верді, А.Каталані, У.Джордано, Дж.Пуччіні, П.Масканьї у супроводі симфонічного оркестру філармонії. У кількох номерах задіяний також Заслужений академічний Закарпатський народний хор. Диригуватиме Марко Де Просперіс.

До уваги журналістів!

18 квітня о 15.00 у Закарпатській обласній філармонії (хоровий зал) відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття 5-го Міжнародного фестивалю “Музика без кордонів”. У заході візьмуть участь організатори фестивалю (начальник управління культури ЗОДА Фролова В.В, директор філармонії Микита І.І., художній керівник філармонії Гірник В.М.) і гості – Георгіна фон Бенца (сопрано, Італія) та Марко Де Просперіс (диригент, Італія). 

Захід стане одночасно своєрідною презентацією новоствореного на базі Закарпатської обласної філармонії постійно діючого інфо-центру, покликаного висвітлювати всі значущі події в культурно-мистецькому житті закладу.

Запрошуємо на прес-конференцію всіх представників закарпатських мас-медіа.

Про свою участь у прес-конференції просимо повідомити за телефонами:

099-039-19-16 (худ.керівник Гірник Володимир Миколайович)

050-555-00-91 (заст.директора Гриневич Оксана Степанівна)

http://philarmonia.uz.ua/afisha/v-mizhnarodnij-festival-muzika-bez-kordoniv-.

Про Захід