Завтра у Хусті стартує Великодній ярмарок

Опубліковано:

Захоплююче Фаєр Шоу, стильна фотозона, майстер-клас від незвичайного художника та артистичні аніматори для дітей, будуть вас розважати уже цієї неділі!

Подія стає традицією для міста над Тисою. Цьогоріч організатори ярмарку найбільшу  увагу звертають саме на місцевого виробника, адже розвиток тутешнього туризму напряму залежить від популяризації місцевого бренду, його товарів.

Організатори ярмарку підготували чимало майстер-класів та пізнавальних анімаційних заходів. Протягом місяця у 12-ох стилізованих дерев'яних будиночках Ви зможете обрати великодні унікальні сувеніри та handmade речі, святкові прикраси та традиційні великодні товари побутового вжитку, автентичну продукцію краю, а широкий асортимент домашніх сирів, ковбасок, меду, вина та солодощів приверне увагу будь-якого гурмана. Також можна буде поласувати традиційною закарпатською кухнею.

ПРОГРАМА:
– 13:00 – майстер-клас по малюванню технікою ебру від талановитого Андрія Штефуци.
– 13:30 – 15:30 герої диснеївських мультфільмів розважатимуть дітей та радо позуватимуть для спільних фото! 
– 20:00 – феєричне фаєр шоу від Театру вогню Dragonfly. 

З 12:00 на території Великоднього ярмарку працюватиме фотограф. Усі охочі зможуть зробити безкоштовні, яскраві світлини на фоні стильної фотозони від Happy day. 

Вас приємно здивує представлений товар у дерев'яних будиночках: унікальні сувеніри та handmade речі, великодні прикраси та традиційні святкові товари побутового вжитку. А широкий асортимент домашніх сирів, ковбасок, меду, вина та солодощів приверне увагу будь-якого гурмана. 

Запрошуємо!

Буде ГУЧНО, ЦІКАВО, ВЕСЕЛО!

Маріанна Гречуха

 

Про Захід