Брустурянські лісівники вирощують понад 2 тис ялинок

Опубліковано:
Для тячівців проблеми з новорічним деревцем не буде.
“На сьогоднішній день в Брустурянському лісомисливгоспі вирощують понад 2000 новорічних дерев, площа всіх плантацій становить близько 3 га. Цієї весни співробітники лісництв висадить їх на площі 0,5 га”, – розповів головний лісничий підприємства Іван Арович.
“Свята у нас попереду, але вже зараз можна говорити, що ми готові задовольнити попит тячівців і жителів області в новорічних ялинках. Навесні ми висадимо ще зелені дерева, щоб цей процес не зупинявся”, – каже Іван Юрійович.
За його словами, обсяги реалізації новорічних дерев цієї зими будуть залежати від попиту. Але все ж на Тячівщині з кожним роком він зменшується. Так за минулий рік було зрубано тільки 258 новорічних красунь.
“Зараз багато хто ставить в будинках штучні ялинки або купує дерева в горщиках. Ми будемо реалізовувати рівно стільки дерев, скільки необхідно людям і плануємо також реалізовувати новорічні красуні в горщиках”, – додає лісівник.
Нагадаємо, що в минулому році новорічні ялинки в двох лісгоспах області можна було взяти на прокат – Перечинському та Великобичківському.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
Про Захід