Міжгірські дітлахи гостювали у рятувальників

Опубліковано:

30 березня до 4-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Міжгір'я завітали вихованці місцевого дошкільного навчального закладу “Сонечко”. Учасниками цього пізнавально-просвітницького заходу стали понад 40 діточок та чотири супроводжуючі педагоги-вихователі.
Черговим караулом для малечі були організовані показові виступи за сигналом “Тривога” з реальним гасінням умовної пожежі. У діточок радості не було меж, коли вони дивилися, як яскравий червоно-білий автомобіль під звуки гучної сирени виїжджає на виклик. Цього разу, безумовно, він був показовим.
Далі рятувальники ознайомили дітей зі спеціальним обладнанням та спорядженням, що використовується для порятунку людей та ліквідації різного роду надзвичайних подій та ситуацій. У безпосередньому спілкуванні рятувальники розповіли малечі й про факти надзвичайних ситуацій, які стаються на території району, а також пригадали правила безпечної поведінки в побуті, зокрема при користуванні електричними та газовими приладами, застерегли діточок від небезпечних забавок із сірниками й запальничками. Робилися акценти на небезпеках, які характерні для весняно-літнього періоду, передусім: під час відпочинку в лісі, на водних об'єктах та при виявленні вибухонебезпечних предметів.
А “на десерт” хлопчики й дівчатка мали змогу пустити воду з пожежного рукава й сфотографуватися на фоні червоно-білої машини, інформує У ДСНС України в Закарпатській області.

 

Про Захід