Обласні депутати перевірять наявність спецдозволів для розробки Мужіївського золоторудника

Опубліковано:

Під час другого пленарного засідання шостої сесії облради фракція “КМКС” подала два колективні депутатські запити. Один із них – про звернення до Державної служби геології на надр України стосовно здійснення перевірки щодо наявності спецдозволів на користування надрами з метою розробки Мужіївського золоторудника.

В іншому запиті фракція КМКС звернулася щодо виділення коштів на капітальний ремонт покрівлі Будинку культури с. Берегуйфалу Берегівського району.

“До нас, як до депутатів обласної ради, звернулася Берегуйфалівська сільська рада Берегівського району  з проханням посприяти у виділенні коштів для проведення капітального ремонту покрівлі сільського Будинку культури , що на вул.Ф.Ракоці, 101. На даний час будівля знаходиться в аварійному стані, необхідно терміново провести капітальний ремонт її даху. Відповідно до зведеного  кошторисного розрахунку та експертного звіту на ці цілі потрібно 746249 грн.”, – йдеться в документі.

А крайовий депутат Михайло Софілканича звернувся в усній формі щодо необхідності проведення капремонту автомобільної дороги сполученням Чинадієво–Дубино, а також повторно – щодо будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям  в смт Чинадієво, вул. Садова Мукачівського району.

Інший обранець Василь Губаль подав також усний запит з причини підпалів деревообробного цеху і автомобілів на Свалявщині і Воловеччині та про законність дій керівництва Хустського райвідділу поліції.

За його словами, на Хустщині мають місце кричущі випадки. Зокрема, депутата сільської ради с. Березово Хутського району п.Величко поліція публічно звинуватила в злочині й арештувала автомобіль. Чоловіка ж на момент інциденту навіть не було в селі. Подібна ситуація із Олександром  Попадинцем, депутатом громади с.Нанково. Тому В.Губаль  вніс пропозицію:  обласне керівництво поліції повинне ініціювати внутрішнє розслідування і дати чітку оцінку діям своїх підлеглих у районі, зокрема, начальнику Хустського райвідділу .

Усі запити підтримано в сесійній залі та направлено у відповідні інстанції для розгляду, інформує прес-служба облради.

Про Захід