Угорський піаніст-віртуоз Балаж Соколаї дасть концерт в Ужгороді

Опубліковано:

24 та 25 березня з 10.00 у великому залі Ужгородського державного музичного училища ім.Д.Задора триватимуть прослуховування найталановитіших юних піаністів із різних областей України та близького зарубіжжя.

Оцінюватиме виступи авторитетне міжнародне журі, яке вже в неділю, 26 березня, о 12.00 на сцені Закарпатської обласної філармонії оголосить переможців. Тоді ж відбудеться і заключний концерт за участі лауреатів.

Родзинкою конкурсу сьогодні, 24 березня, стане виступ члена журі Балажа Соколаї, організований за сприяння Генерального консульства Угорщини в Ужгороді. 

Знаний піаніст народився у 1961 р. у Будапешті в родині музикантів. Навчання грі на фортепіано розпочав у п'ятирічному віці.

Випускник Міжнародної академії музики ім.Ф.Ліста, також здобував професійний вишкіл у Мюнхені та Москві. З 1973 по 1990 рр. брав активну участь у низці престижних міжнародних конкурсів.

Балаж Соколаї – член журі наймасштабніших музичних конкурсів в Нідерландах, Італії, Болгарії та Росії. Концертує і дає майстер-класи в понад 30 країнах світу. Його репертуар охоплює широкий спектр стилів з акцентом на камерну музику.

Концерт творів Франца Шуберта у виконанні Балажа Соколаї у залі Закарпатської обласної філармонії розпочнеться о 18.30.

Вхід на всі заходи конкурсу – вільний, інформує управління культури Закарпатської ОДА.

 

 

Про Захід