У Мукачеві стартувала акція “Квартира під охорону”

Опубліковано:

Мобільний намет поліції охорони, де кожен бажаючий має нагоду заповнити заявку на охорону, вже розпочав подорож Закарпаттям. 15 березня поліцейські охорони зупинилися в місті над Латорицею. Мобільний намет розмістили на площі Героїв Майдану у мікрорайоні Росвигово.

Інформувати населення розпочали з 11 години. В першу чергу, поліцейські охорони застерегли жителів, адже, на жаль, кількість майнових злочинів з роками тільки зростає.

– Жителі повинні подбати про безпеку власного майна. Тому ми сьогодні тут, аби максимально розказати жителям, як уберегтись. Приємно зазначити, жителі Мукачева справді піклуються про своє майно. Радо цікавились послугами, методами убезпечення свого помешкання, – зазначає Василь Балог, командир взводу нарядів реагування Управління поліції охорони в Закарпатській області.

Бажаючі мали нагоду дізнатися про спектр послуг, які пропонує поліція охорони: вартість, переваги встановлення сигналізації у помешканнях. Жителі та гості міста консультувалися з інспекторами центру технічного обслуговування щодо розміщення охоронних приладів у конкретних випадках. Також містянам повідомили про старт акції “Квартира під охорону”, за умовами якої надається 50% знижка на монтажні роботи при встановленні охоронної сигналізації.

У свою чергу, мукачевці радо спілкувалися з поліцейськими охорони, а також фотографувалися на пам'ять, діти ж залюбки приміряли спецзасоби. Жителі міста також розказали поліцейським про свій гіркий досвід квартирних крадіжок. Зокрема, пані Олена розповіла, як залишилась без нажитого майна.

– Я тільки пішла на роботу, навіть подумати не могла, що в моїй оселі щось відбувається. Шукали гроші – не знайшли, відтак винесли всю техніку та мої коштовності… Це столося буквально два місяці тому, – розповіла жінка. Власне, вона стала одною із перших, хто подав заявку на охорону.

День тільки розпочався, а поліцейські охорони вже отримали 8 заявок на охоронні послуги.

Шановні жителі Закарпаття! Не зволікайте, з 15 по 31 березня 2017 року у вас, як і у жителів усієї України, є можливість обладнати своє помешкання охоронною сигналізацією поліції охорони зі знижкою 50% на монтажні роботи.

А вже завтра мобільний намет поліції охорони Закарпаття працюватиме на центральній площі міста Свалява.

У разі виникнення запитань щодо послуг поліції охорони телефонуйте:

0 800 502 220 (усі дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні).

Або ж з мобільних телефонів – за тарифами операторів мобільного зв'язку: 

Київстар 097 050 22 20

Lifecell 073 050 22 20

Vodafone 099 050 22 20

Лінії працюють цілодобово.

Управління поліції охорони
в Закарпатській області

Про Захід