Депутати Рівненщини і активісти радяться, що робити з ОРДЛО, АТО і Аваковим

Опубліковано:

Сьогоднішню сесію Рівненської облради зупинили на перерву. Депутати з активістами вирішили об'єднати свої вимоги до керівництва держави щодо припинення економічних зв'язків з тимчасово окупованими територіями.

Йдеться про недопущення силового розгону учасників блокади, звільнення із посад начальники ГУ Нацполіції в Донецькій області В'ячеслава Аброськіна, припинення економічних зв'язків з окупованими територіями і країною-агресором, ухвалення окремого закону “Про тимчасово окуповані території України”, інформує “Голосно”.

Такод депутати хочуть створення у ВР тимчасової слідчої комісії з розслідування силового розгону учасників блокади, посилення контролю за переміщенням людей і вантажів на окуповану територію і звідти та розслідування надання дозволів на гуртове постачання продукції з Донбасу на вільну ериторію України.

Активісти також хочуть, щоб у тексті звернення йшлося і про звільнення міністра МВС Арсена Авакова і першого заступника голови СБУ Віталія Малікова, позбавлення ліцензії на роботу в Україні російських банків і визнання антитерористичної операції війною Росії проти України.

Керівники фракцій облради і представники громадськості вирушили на нараду для вироблення узгодженого документа.

Про Захід