Закарпатцям пропонують відкрити соціальний бізнес

Опубліковано:

Громадська організація  “МОЄ ЗАКАРПАТТЯ”” стала переможцем Другого конкурсу малих грантів “Підтримка місцевих ОГС та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні” в рамках проекту “Українська регіональна платформа громадських ініціатив” за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Протягом 6 місяців (лютий-липень 2017) ГО “МОЄ ЗАКАРПАТТЯ” реалізовуватиме проект “Центр   підтримки  соціального  підприємництва”  у Закарпатській, Дніпропетровській та Луганській областях.

Мета проекту донести до представників місцевої громади  важливість та нагальність  розвитку соціального підприємства, як  бізнесу, метою якого є вирішення соціальних проблем та  має за свою мету приносити користь суспільству.

В Центрі соціального підприємництва будуть надавати підтримку перспективним соціальним проектам, сприятимуть пошуку джерел фінансування, навчатимуть майбутніх підприємців фінансової грамотності та консультуватимуть щодо працевлаштування та відкриття власної справи для найбільш вразливої категорії людей – безробітних, ветеранів АТО та їхніх сімей..

Центр підтримки соціального підприємництва буде працювати, як майданчик для об'єднання ініціатив молодих людей, ветеранів АТО, людей з обмеженими можливостями та підтримки розвитку їхніх бізнес-проектів. За результатами конкурсу проектів буде відібрано проекти, які отримають безкоштовний супровід та допомогу у реалізації, пошук необхідного фінансування для подальшого розвитку.

Центр підтримки соціального підприємництва також буде дуже корисним всім громадським організаціям, благодійним фондам, які хочуть займатись соціальним бізнесом на базі своїх організацій, а отримані прибутки направляти на розвиток своїх організацій чи реалізацію соціальних проектів і потреб.

Соціальне підприємство – це бізнес, метою якого є вирішення соціальних проблем. Прибутки соціального підприємства спрямовуються головним чином на розвиток бізнесу, громадські справи чи на вирішення гострих суспільних проблем. Таке підприємство діє за всіма законами бізнесу і приносить прибуток, який використовують переважно на саморозвиток, громадські справи чи вирішення соціальних проблем.

Проект реалізується ГО “Моє Закарпаття” у межах проекту “Українська регіональна платформа громадських ініціатив” за фінансової підтримки Європейського Союзу .

Контакти: тел. +380950416817, Степанова Наталя – керівник проекту

Будь ласка, заповніть нашу анкету-опитування, щоб ми мали уяву про ваші потреби:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdbAKKw4qnhWpS1BsT4C5AyRnZ1T28P3vfcYxIhnGY7wKtByA/viewform?c=0&w=1

     

Про Захід