Іршавський НПП “Зачарований край” оголосив еко-конкурс

Опубліковано:

Цього року Година Землі запрошує всіх українців до національних парків, заповідників та інших природних об'єктів України. Ми маємо знати більше про природу навколо нас, милуватися нею, допомагати її зберегти. Що любимо, те оберігаємо!

НПП “Зачарований край” оголосив конкурс тематичних малюнків з нагоди відзначення Години Землі 2017.

Малюнки про природу нашого краю, про квіти, про тварини чи рослини, які є на території НПП, а також бачення дитини збереження дикої природи можна подавати у адміністрацію НПП “Зачарований край” чи до районного Будинку дитячої творчості у м.Іршава до 24 березня. За кращі роботи діти будуть відзначені цінними призами, а у суботу, 25 березня, переможці конкурсу малюнків відвідають НПП “Зачарований край”, де проведуть цікаву подорож до лісу, почують розповіді про парк, пригостяться гарячим чаєм зі смаколиками та добре відпочинуть!

Залучайте свій навчальний заклад до участі у конкурсі від Години Землі та НПП “Зачарований край”, допомагайте природі, щоб отримати радість та задоволення, а також приємні заохочення. В конкурсі може взяти участь будь-яка школа, вихованці позашкільного закладу чи діти екологічних гуртків та інші просвітницькі об'єднання нашого району.

Також НПП “Зачарований край” запрошує усіх бажаючих відвідати парк 25 березня. У цей день національний парк “Зачарований край” гостинно відкриє свої двері для всіх бажаючих зустріти пробудження природи. Всі бажаючі зможуть допомогти парку на волонтерських засадах роботою чи іншими ресурсами, влаштувати пікнік на природі чи просто добре відпочити, інформує Освітній портал Закарпаття.

Наталія Світлинець, для Про Захід

Про Захід