У Мукачеві затримали озброєних бандитів, які готували розбійний напад (Фото)

Опубліковано:

Вчора ввечер у центрі Мукачева поліціянти разом з КОРДом затримали трьох мешканців міста, які за інформацією оперативників планували напасти на підприємців-інкасаторів, інформує відділ комунікації поліції в Закарпатській області. Криміналісти Мукачева давно вже цікавилися трьома місцевими чоловіками віком 23-42 роки. Найстарший з чоловіків раніше вже притягався до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів, відбував покарання. До справи він залучив і свого 23-річного пасинка.

Оперативники отримали інформацію про те, що ця група готує розбійний напад на підприємців, що займаються інкасаторськими послугами, доставляючи грошові кошти на фірми. Однак поліція не дала їм цього скоїти. До затримання озброєних бандитів було залучено бійців спецпідрозділу закарпатської поліції КОРД.

Бандити були спіймані на площі Миру під час крадіжки з  “Жигулів” одного з інкасаторів 20 тисяч гривень. В автомобілі злочинців поліція знайшла пістолет Токарєва, біту, кастет, маски, рукавички і наркотики.  Наразі підозрювані перебувають у мукачівському СІЗО. Ведеться слідство.

Про Захід