ПАТ «Закарпатгаз» закликає споживачів природного газу до співпраці

Опубліковано:

Впродовж 2016-го року фахівцями ПАТ “Закарпатгаз” зафіксовано 326 випадків незаконного використання газу споживачами регіону. За ними правоохоронними органами порушено 54 кримінальні провадження. В судах наразі знаходиться 25 справ, з них за 20-ма вже прийняті рішення.

ПАТ “Закарпатгаз” має усе необхідне – сучасні прилади та досвід фахівців компанії, які дозволяють знайти незаконну врізку на будь-яких ділянках газопроводів або розпізнати несанкціоновані втручання у прилади обліку. Окрім того, завдяки налагодженій системі комунікацій зі споживачами, які більш активно почали повідомляти про такі факти, вдалося пришвидшити реагування на втручання в газорозподільну мережу.

“Від наших клієнтів, ми, час від часу, можемо почути нарікання стосовно того, що хтось економить паливо та, незважаючи на важке фінансове становище, справно сплачує за отримані послуги, а хтось – краде газ. Люди шукають справедливості. До речі, якщо державним регулятором буде-таки уведено плату за потужність, так звану абонплату, усі фінансові втрати ляжуть на плечі законослухняних споживачів, – розповідає начальник управління клієнтського сервісу ПАТ “Закарпатгаз” Тетяна Королович. 

Пасивність та принцип “моя хата скраю” можуть призвести до непоправного. Втручання у мережу сторонніх осіб найчастіше стають причиною аварійних ситуацій, які, в свою чергу, можуть спричинитися до більш масштабних проблем та створити реальну загрозу життю і здоров'ю людей. 

“Ми гарантуємо матеріальну винагороду та конфіденційність інформації, яка допоможе викрити порушників і виявити крадіїв природного газу. Їх дії не тільки завдають економічних збитків підприємству, а й є надзвичайно небезпечними для оточуючих”, – констатує голова правління ПАТ “Закарпатгаз” Віталій Шатило. 

Конфіденційно сповістити ПАТ “Закарпатгаз” про випадки незаконного використання газу можна за номерами телефонів відділу економічної безпеки – 067 244 32 53 та відділу інспектування – 067 240 02 79 або електронною поштою на адресу [email protected].

За цими ж номерами можна повідомити про факти несумлінного ставлення до виконання обов'язків працівниками ПАТ “Закарпатгаз” або інші проблемні питання, які потребують термінової реакції з боку керівництва газової компанії.

Прес-служба ПАТ “Закарпатгазу”

 

Про Захід