«Закарпатгаз» просить вчасно передавати показання лічильника газу

Опубліковано:

Вчасне надання показань лічильника газу є запорукою коректного розрахунку плати за спожите блакитне паливо. Обчислення розміру плати газопостачальною компанією у кожному конкретному випадку здійснюється автоматизовано, у відповідності до наданих споживачем показань лічильника.

Такий порядок обумовлений вимогами “Кодексу газорозподільних систем”, затвердженого Постановою НКРЕКП № 2494 від 30.09.2015 року. Якщо споживач не передав показання лічильника, то обсяги спожитого за місяць енергоресурсу розраховує газорозподільне підприємство відповідно до групи споживання. У такому випадку споживач отримає рахунок на оплату з розрахунковими, а не фактичними обсягами спожитого природного газу.

Для відображення фактичного споживання природного газу в рахунку мешканцям Закарпатської області необхідно щомісяця, станом на 1-ше число, фіксувати показання лічильників газу та передавати їх до газорозподільної компанії до 5 числа.

Для зручності споживачів ПАТ “Закарпатгаз” пропонує наступні способи надання показань:

– СМС-повідомленням на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер особового рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку споживача, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр). Обидва параметри необхідно розділити пробілом;

– використовуючи веб-сервіс “Особистий кабінет” на сайті 104.ua. Сьогодні це один з найбільш популярних та зручних способів передачі показань лічильника газу. Зареєструватись у сервісі можна на сайті104.ua;

– за номерами телефонів контакт-центру (0312) 48 83 04 та (067) 01 03 104 за допомогою інтерактивного голосового меню. Автовідповідачем керувати легко, оскільки інформація надається у вигляді тематичних блоків. Щоб залишити показання лічильника, потрібно натиснути цифру “2”. Потім, користуючись підказками голосового меню, ввести номер особового рахунку та показання. Такий сервіс доступний цілодобово;

-електронною поштою на адресу [email protected], вказавши номер особового рахунку, ПІБ та адресу;

-у телефонному режимі, зв'язавшись з оператором контакт-центру за багатоканальними номерами телефонів (0312) 48 83 04 або (067) 01 03 104. Звертаємо вашу увагу: контакт-центр “Закарпатгазу” працює щодня з 8:00 до 20:00 за к. ч.

ПАТ “Закарпатгаз” заздалегідь вдячне своїм клієнтам за своєчасно передані дані про обсяги спожитого ресурсу, інформує прес-служба ПАТ “Закарпатгазу”.

 

Про Захід