Міжгірські військові зі школярами підтримали флешмоб

Опубліковано:

У Міжгірській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулись спортивні змагання між старшокласниками. Традиційний турнір “Нумо, хлопці” тут проходить щороку та збирає велику кількість вболівальників серед учнів та вчителів.

Участь у відкритті турніру взяли керівництво школи, військові Міжгірського районного військкомату, учасники антитерористичної операції прапорщик Євген Бундзяк та старший солдат Василь Пулей та представник обласного військового комісаріату ст. солдат Віталій Дячук.

– У нашому краї, як і у всій країні, є чимало достойних людей, на яких варто рівнятися. Хтось стане кращим у цих змаганнях, хтось кращим у майбутній професії, але всім бажаю завжди залишатись кращими громадянами своєї держави та любити свій край, – зазначив, відкриваючи змагання Василь Пулей.

Турнір розпочався естафетою #22pushupchallenge, спрямованою на підтримку ветеранів бойових дій за межами країни та на території проведення антитерористичної операції. 22 рази військові разом із директором школи та учнями відтиснулись від підлоги та закликали присутніх до здорового способу життя не тільки у рамках естафет.

Протягом турніру учні 10-11 класів змагались між собою у вправності стрільби із пневматичної гвинтівки, споряджання магазину автомата АК-47, підтягуванні на перекладині, потраплянні в ціль м'ячем. Та найбільшу підтримку вболівальників отримали перетягування канату. В нагороду учасники змагань отримали почесні грамоти.

 

 

Група по роботі з особовим складом

та громадськістю Закарпатського ОВК

 

Про Захід