В Ужгороді відбудеться семінар-тренінг Консула “Аутизм-Європа”

Опубліковано:

В Ужгороді відбудеться семінар-тренінг Консула “Аутизм-Європа” Інни Сергієнко для батьків дітей з аутистичним спектром розладу, фахівців, які працюють з такими дітками та всіх охочих.
Цей захід є надзвичайно важливим для озвученої аудиторії. Уже сьогодні на нього зареєструвалося понад 170 осіб. Під час семінару присутні зможуть дізнатися про нові практики та підходи в постановці діагнозу і організації процесу навчання особливих діток. Також фахівці обговорять різного роду послуги, які повинні бути доступними дітям з аутизмом в нашому регіоні. До речі, Інна Сергієнко – не лише фахівець, але й мама дитини з аутизмом.
Окремо буде висвітлено питання реалізації обласної цільової програми “Психолого-педагогічний та медико-соціальний супровід дітей та дорослих із розладами аутистичного спектру на 2016–2020 роки”. Програму прийняли депутати обласної ради у березні 2016 року. Наразі йдеться про відкриття в Ужгороді сучасного центру з відповідним приміщенням, корекційно-абілітаційним обладнанням та доступом дітей до корекції відповідно до розробленої для кожної дитини з аутистичним спектром розладу індивідуальної програми реабілітації, інформує ГО “Щасливі діти”.

Про Захід