В Ужгороді незаконна агітація Ковача, у соціальних мережах люди обурені

Опубліковано:

Ужгородці виклали у соціальну мережу “Фейсбук” фото банера Василя Ковача, який з'явився на подвір'ї вулиці Заньковецької. Тут трактор розрівняв дорогу.

Банер-плакат інформує: “За підтримки народного депутата Василя Ковача”.

У темі обговорення у соціальні мережі “Фейсбук” у групі “Ужгород” чимало людей обурилися, адже даний факт є прямим порушенням Закону України “Про вибори народних депутатів України”. Зокрема, законодавство трактує такі дії як непрямий підкуп виборців.

У групі “Ужгород” чимало людей висловили обурення таким цинічним нехтуванням закону.

Втім знайшлися й такі, хто почав захищати подібні дії. Наприклад, депутат міськради Юрій Беляков, який потрапив до ради як представник Партії регіонів і очолював відповідну фракцію.

Він написав: “Мені так, просто цікаво, а хто із дописувачів взагалі щось зробив для міста і району крім плескання язиком. як вилити діжку лайна, то всі готові, а як зробити щось конкретне, то …”. І додав: “Логіка може бути тільки одна – для виконання яких функцій ми обираємо нардепа???? Правильно – ЗАКОНОТВОРЧИХ, а не вирішувати місцеві комунальні проблеми тіпа каналізації, дороги, води і т.д. Це прерогатива місцевих депутатів!!!! І якщо людина за власної ініціативи робить щось для міста як ДІЮЧИЙ депутат і його при цьому лають, то це нонсенс((((“.

Як уже повідомляв Про Захід, Юрій Беляков є працівником штабу Василя Ковача.

Попри очевидне порушення правил агітації, на це не реагують ні правоохоронні органи, ні Окружна виборча комісія.

Про Захід


Про Захід