Культура

Ужгородська молодь дискутувала про корупцію

19 січня  в Ужгородській  центральній міській бібліотеці пройшов круглий стіл “Молодь проти корупції”. Організатором  заходу виступив УМГО “Єдине Студенство”. Мета заходу, щоб молодь  дослухалася до громадських активістів, щодо боротьби проти корупції  і  щоб разом розробити механізми подолання корупції.

На початку круглого столу студент 4 курсу УжНУ  Роман Маргітай провів презентацію на тему: що таке корупція, хабар у правовому полі, навів статистику  про рівень корупції в Україні та розповів про світовий досвід антикорупційних заходів. Присутні, також змогли переглянути соціальний ролик по даній темі, який вже викладено в соціальних мережах https://www.youtube.com/watch?v=otw3k-zOzms

Надзвичайно активною і дискусійною була розмова. Учасниками висловлювалися різні ідеї щодо боротьби з корупцією, зокрема УМГО “ЄдинеСтуденство” на заході презентувало наліпки “Молодь проти корупції”. Саме це на їх думку буде стимулювати студентську молодь на навчання,  замість того щоб давати хабар. Всі присутні  дійшли до одного висновку, що насамперед треба  глобально міняти свідомість громадян  і мають бути розроблені механізми , які будуть протидіяти корупції.

Андріана Гузак

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

77 − 75 =