«Українська команда» передала 72-ій бригаді велику партію літаків-камікадзе, катапульту та ретранслятор (Відео)

Опубліковано:

Волонтерський штаб «Українська команда» передав велику партію дронів-літаків та обладнання для безпілотників бійцям 72-ої окремої механізованої бригаді імені Чорних Запорожців. Про це повідомляється на Facebook-сторінці «Української команди».

«Передали пілотам 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців велику партію літаків-камікадзе. А також катапульту для запуску безпілотників і ретранслятор. Всього разом з вами ми відправимо на передову 200 таких літаків», – йдеться у повідомленні волонтерського штабу.

Керівник «Української команди» Артур Палатний подякував бійцям за роботу.

«Користуючись нагодою, хочу від усіх нас подякувати захисникам. «Чорні Запорожці» дають відсіч оркам з 2014 року. На початку повномасштабного російського вторгнення 72-а бригада обороняла Київ, звільняла Бучу, Ірпінь, Гостомель та інші території Київської області. А зараз боронить Україну на сході», – розповів Палатний.

Захисники, у свою чергу, передали слова вдячності українцям, які донатять на дрони.

«Завдяки кожному і кожній із вас та за допомогою цих літаків ми будемо щодня нищити ворога, наближаючи нашу Перемогу», – зазначив заступник командира роти ББПС 72-ої ОМБр на позивний «Марвел».

Відео – тут

Про Захід