Родини двох загиблих воїнів в зоні АТО отримають гроші на придбання житла

Опубліковано:

Комісія Ужгородської міської ради під головуванням заступника міського голови Олександра Білака, до складу якої входить і військовий комісар Ужгородського ОМВК Микола Журавльов, сьогодні розглянула питання про кошти на забезпечення житлом родин загиблих та інвалідів із військових, які захищали країну у зоні АТО.

Гроші розподілені з обласного бюджету, куди надійшло 8 мільйонів 550 тисяч гривень субвенції з держбюджету. Як раніше повідомляла заступник директора департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА Наталія Омелянюк, в області на квартирному обліку перебуває 21 сім'я, якій, за законом, належать виплати. Отриманих із держбюджету грошей наразі вистачає для 12 родин загиблих та 4 сімей інвалідів. Тому облдержадміністрація направила клопотання уряду про виділення додаткових 2,5 мільйонів гривень. Очікують, що ці гроші надійдуть ближчим часом.

В Ужгороді за рішенням комісії кошти, в сумах, які належать відповідно до формульних розрахунків, належить передати родинам двох загиблих та інваліду ІІ групи.

Якщо раніше обов'язок придбати житло родинам загиблих чи інвалідам учасників АТО покладався на місцеві органи влади, то зараз на рахунки людей в одному з державних банків переказується розрахункова сума і вони самостійно підбирають помешкання. Уже з наступного тижня родинам, яким надійдуть гроші, працівники управління праці та соціального захисту населення Ужгородської міськради детально повідомлять, як належить діяти.

Прес-служба Ужгородської міськради

 

Про Захід