Прокуратура готує апеляцію у справі батька-педофіла, через якого дитина вчинила самогубство

Опубліковано:

Днями Ужгородський міськрайонний суд виніс вирок – 10 років позбавлення волі ужгородцю за насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом вчинене щодо малолітнього сина, що стало причиною самогубства дитини. Про це виданню “Про Захід” повідомила прес-служба прокуратури Закарпатської області.

 Два роки тому 10-річний хлопчик стрибнув з даху дев`ятиповерхівки в Ужгороді і загинув.  
 В подальшому судово-медична експертиза, окрім травм отриманих від падіння з даху, які призвели до загибелі дитини, виявила у нього пошкодження, характерні для зґвалтування неприроднім способом.
 У вчиненні такого жахливого злочину, обґрунтовано запідозрили рідного батька хлопця – 41-річного ужгородця. До того ж, його вже судили за розбещення неповнолітніх сина та падчерки і вирок  – 2 роки позбавлення волі – всупив у силу ще 23 жовтня 2012 року.
 Прокурором Іриною Попович, яка підтримувала державне обвинувачення в суді,  повністю доведено його вину у фактично гвалтуванні вланого сина та доведенні його до самогубства. І хоча батько до останнього не визнає себе винним, колегія суддів винесла вирок – 10 років позбавлення волі. Проте, прокуратура вважає, що це м`який вирок і вже готує апеляцію.
 
 
 
 
Про Захід