Чому закарпатська влада не зустрічала бійців, що повернулися із зони АТО?

Опубліковано:

 На прощальній прес-конференції колишній голова ОДА Валерій Лунченко так пояснив, чому він не зміг бути на зустрічі з військовослужбовцями 128 ОГПБР, які у суботу 13 вересня, прибули зі Сходу: “На той момент я перебував у Києві задля підготовки до з'їзду “Народного фронту”. До того ж, екс-губернатор акцентував те, що він перебував у столиці у свій законний вихідний день. Однак на запитання: чому не був взагалі нікого з представників адміністрації, відповів, що в нього є перший заступник, на якого в такому випадку покладаються обов'язки голови ОДА. І чому він не був присутнім на зустрічі, то вже інше питання. Проте, пообіцяв Валерій Лунченко, він “дасть наганяй” заступнику, доки це ще дозволяють його повноваження. Але в той же час екс-голова ОДА нагадав, що у нас є ще обласна рада і цілий депутатський корпус, які теж не прийшли зустрічати бійців. 

Загалом Валерій Лунченко погодився із зауваженням одного із журналістів, що зустрічати хлопців мали краще і урочистіше, та пообіцяв, що після перемоги, коли всі солдати повернуться додому, їх прийматимуть врочистим парадом.
Керівництво військового комісаріату брало безпосередню участь у зустрічі. Зокрема був присутній майор Ігор Тищук. Військовий комісар області Іван Васильцюн на той момент перебував у відрядженні. А власне місце зустрічі військовослужбовців було обрано командуванням 128 бригади.
На жаль, отримати пояснення того, чому не був присутнім на зустрічі в.о. міського голови Ужгорода, Віктор Щедей, попри всі намагання так і не вдалося.

Про Захід


Про Захід