Саме з цим і стикнулися господарські служби у Воловці. Як наслідок підвал однієї багатоповерхівки затоплений, а будинок по сусідству на час ремонту зостався без питної води. Юрій Павлишинець розлогіше.
Подібна картина у Воловці хоч і рідкість, проте наслідки таких аварійних ситуацій щораз серйозніші. На цей раз комунальникам довго довелося шукати прорив. Цілих три шурфи глибиною два метри і тільки в останньому вдалося знайти пошкоджену корозією та часом трубу. Після чого ремонтники одразу приступили до роботи. Знайти місце витоку було важко ще й тому, що загалом вся система трубопроводу, а це майже 10 кілометрів – наче решето.
Мешканець будинку, де проводили роботи, розповів, що труба протікає давно, а вся вода затікає у підвал. У підвальному приміщені, де люди тримають свої речі, без гумових чобіт не обійтися. Комунальники зізнаються, що проводити аварійні відновлювальні роботи у них не має можливості. В першу чергу фінансової. Ліквідація наслідків прориву та заміна старої труби на 50 метрів пластикової обійдеться місцевій казні у 7-8 тисяч гривень. Кошти невеликі, проте в умовах блокування їх казначейством – недосяжні. У Воловці, як і в більшості міст області ситуація з трубопроводом однакова. Десь протяжність його більша, десь менша – проте всюди він у аварійному стані. Втім, вічно ремонтувати старе неможливо. От тільки тоді наслідки можуть бути катастрофічними, а ліквідація у два-три рази дорожчою за вартість масштабної модернізації.