Що на Закарпатті роблять з російськими товарами?

Опубліковано:





Зокрема, у супермаркеті “Вопак” уже кілька днів маркують російську продукцію, біля товару країни-окупанта видніється триколор.

У крамниці зауважили, що були готові до того, що впаде попит на цю продукцію, тому й почали менше її закупляти. Водночас економічного збитку після маркування, переконують, не зазнали.

вопак-Дуже добре, що здалеку видно, яка продукція належить державі-агресору, – зауважує один з покупців, хустянин Петро Шманьо. – Дочка дуже любить продукцію торгової марки “Растішка”, але побачивши біля йогуртів російський прапор, зразу попросила, щоб ми підшукали український аналог товару, який, до речі, дитині дуже сподобався.

– Якщо раніше покупець не звертав особливої уваги на виробника, то сьогодні ситуація зворотня: споживач максимально і добровільно підтримує вітчизняного виробника. Російські товари майже перестали купувати, – заявила одна з продавчинь, пані Тетяна.

Слід зазначити, що найближчим часом позначити російський продукт повинні усі крамниці: і великі, і маленькі. Такі дії, зі слів державних мужів, повинні принести подвійну вигоду: покупець зможе вибрати на свій смак товар, а по-друге, більший попит буде на українську продукцію.

Марина Алдон, Хуст-Медіа


Про Захід