У мукачівця відібрали металевий кийок та 40 пакетиків сильнодіючого наркотика (ФОТО)

Опубліковано:

На вулиці Сорочій у Мукачеві оперативники карного розшуку виявили у 30-річного мукачівця два пакети з порошкоподібною психотропною речовиною, два шприци з таким же порошком та телескопічний металевий кийок.

У багатоповерхівці на сходинковій площадці правоохоронці помітили мукачівця, який в кишенях штанів ховав психотропний препарат. Під час особистого огляду та санкціонованого обшуку у помешканні чоловіка, працівники Мукачівського міськвідділу, окрім вже розфасованого первентину, знайшли два одноразові шприци з білим порошком та металеву розкладну палицю довжиною 40 см.

Під час проведення працівниками міліції слідчих дій чоловік пояснив, що зберігав первентин для власного вживання, а кийок – для самозахисту. Проте згодом, коли до справи залучили адвокатів, покази підозрюваного стали цілком протилежні початковим…

Однак важливим є те, що правоохоронці вчасно виявили та вберегли мукачівців, серед яких, ймовірно, була б і молодь, від вживання синтетичного сильнодіючого наркотика. Адже вилучений порошок був розфасований у 40 пакетів (по дозах) й, скоріш за все, готувався до продажу.

Наразі відомості про дану подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч.1 ст.309 (Зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин) та ч.2 ст.263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю).

– Боротьба з незаконним обігом наркотиків – це один із пріоритетних напрямів діяльності міліції Мукачівщини, – прокоментував подію т.в.о.начальника Мукачівського міськвідділу міліції Михайло Петрище. – Правоохоронці продовжують виявляти як незаконні посіви конопель і маку, так і вилучати з обігу наркотичні та психотропні речовини.

Наталія Машіко
Мукачівський МВ УМВС


Про Захід