Facebook може видати ваш номер телефону “ботам”

Опубліковано:

Якщо ви вказали номер при створенні сторінки або ж додали його пізніше і він значиться в числі ваших даних вас можуть без відома додати до бази даних із усією інформацією, вказаною на профілі. Таке спіткало чимало американців та мешканців Європи. 

Оприлюднили інформацію у блозі Naked Security ще у 2012 році.

У серпні 2015 розробник Реза Моайандін (Reza Moaiandin) встановив усі номери Базу будло складено за допомогою спеціально розробленого коду, причому програма не натикнулася на повірку спаму та не мала проблем із кількістю подаваних запитів.

 За кілька місяців мережа встановила обмеження таких запитів, хоча до того представники на офіційному рівні заявляли, що хоч ситуація і спірна, але користувачі самостійно вказували номери.

Попри це, навіть якщо номер не прив'язано до сторінки жодним чином, у мережі є додаток, який зробить це за вас, а самн – популярний для обміну повідомленнями сервіс Messenger.

Захистись можливо двома способами.

По-перше, якщо встановити обмеження “для друзів”.

Це убезпечить вас від сторонніх “ботів”.

По-друге, можна видалити всі дані з номером. Втім, це унеможливить в подальшому відновлення доступу за телефоном і може призвести до збоїв та зменшить рівень захисту аккаунту, адже пере адресація відновлення перейде на електронну скриньку, часто незахищену. 

Про Захід